www.pamas-fotokniha.sk
+421 32 640 26 60
Po - Pia 8:00 - 16:30
0 ks   0,00 €
SK SK SK SK

O nás


O firme a pobočkách

Sme spoločnosť takmer s dvadsaťročnou tradíciou na trhu. Firma PAMAS vznikla v roku 1994 a zaoberá sa výrobou fotografií, svadobných oznámení a foto-kníh. Za toto obdobie si získala veľkú priazeň a vybudovala si tak popredné miesto nielen na Slovensku, ale aj v Maďarsku, Poľsku a Čechách, kde máme svoje pobočky.

Aby sme uspokojili požiadavky našich zákazníkov, každým rokom rozširujeme svoju výrobu o nové produkty. Chceme Vám preto predstaviť naš najnovší produkt  - PAMAS-Fotokniha - ako aj ďalší doplnkový sortiment, ktorými sú - výroba tričiek, fotoobrazy, blahoželania, podušky s potlačou atď. Celú výrobu realizujeme priamo na Slovensku.

Našim cieľom je uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka, preto svoju výrobu stále rozširujeme o nové technológie tlače a moderné zariadenia. Každoročne sa zúčastňujeme školení a výstav, kde prichádzame aj do priameho kontaktu s konečným zákazníkom. Tak môžeme výrobu prispôsobiť jeho požiadavkám a momentálnemu dopytu na trhu.

Ocenenia


Vďaka precíznemu grafickému vypracovaniu, ako aj náročnosti tlače, ktorú si zastrešujeme celú v našej réžii, firma bola ocenená významnými oceneniami. Do popredia dávame ocenenie Zlatá pečať, ktorá je pre nás veľkou motiváciou v ďalšej práci.